| (AIX)    USD 46.4   %0      KZT 20215   %0     

МАЭК-Қазатомөнеркәсіп пен «Орталық» ӨК Спартакиада жеңімпазы атанды

21 тамыз 2015
МАЭК-Қазатомөнеркәсіп пен «Орталық» ӨК Спартакиада жеңімпазы атанды

Бүгін Алматы қаласында «Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ XV Спартакиадасы өз мәресіне жетті. Жабылу салтанатында жеңімпаздар ұлттық атом компаниясы басшысының атынан құттықталды. Жеңісті нәтиже көрсетіп, хас шеберлігін танытқан үздік командалар мен спортшыларға кубоктар мен медальдар табыс етілді.       

Атомшылардың дәстүрлі Спартакиадасына 800-ден астам қызметкер қатысты. «А» және «В» топтарына бөлінген 21 команда 9 спорт түрі бойынша мықтыларды анықтады. 

«А» тобында жалпыкомандалық 1-орын мен чемпион атағын «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС қанжығасына байласа, екінші орынға «Волковгеология»  спортшылары жайғасты, 3-орын «ТТХК» спортшыларына бұйырды.

«В» тобында алтын медаль әкелген жалпыкомандалық 1-орын «Орталық» ӨК» ЖШС-не тиесілі болса, екінші орын мен күміс медальді «Катко» БК» ЖШС, 3-орын мен қола медальді «ӘППАҚ» ЖШС өзара бөлісті.   

Жеке спорт түрлері бойынша Спартакиада қорытындылары төменде келтірілген:

Бадминтон

«А» тобы: 1-орын – «Волковгеология» АҚ, 2-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 3 орын – «Семізбай U» ЖШС.

 «В» тобы: 1-орын – «СКК» ЖШС, 2-орын – «ҚЯУ» ЖШС, 3-орын – «Катко» БК» ЖШС.

Үстел теннисі

«А» тобы: 1 орын – «Волковгеология» АҚ, 2 орын – «Бетпақ-Дала» БК» ЖШС, 3 орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС.

 «В» тобы: 1-орын – «Катко» БК» ЖШС, 2-орын – «Заречное» БК» ЖШС, 3-орын – «Қызылқұм» ЖШС.

Блиц-шахмат

«А» тобы: 1-орын  – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 2-орын – «Семізбай U» ЖШС, 3-орын – «Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ.

 «В» тобы: 1-орын – «ҚЯУ» ЖШС, 2-орын – «СКЗ- U» ЖШС, 3-орын – «Қызылқұм» ЖШС.

Шахмат

«А» тобы: 1-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 2-орын – «Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ, 3-орын – «Степное-КБ» ЖШС.

«В» тобы: 1-орын – «Катко» БК» ЖШС, 2-орын – «Инкай» БК» ЖШС, 3-орын – «ӘППАҚ» ЖШС.

Жеңіл атлетика

«А» тобы: 1-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 2-орын – «Волковгеология» АҚ, 3- орын – «Қаратау» - «Ақбастау» БК құрама командасы.

«В» тобы: 1-орын  – «Инкай» БК» ЖШС, 2-орын – «Орталық» ӨК» ЖШС, 3-орын – «Катко» БК» ЖШС.

Мини-футбол

«А» тобы: 1-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 2-орын – «Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» АҚ, 3-орын – «6-КБ» ЖШС.

 «В» тобы: 1-орын  –  «ӘППАҚ» ЖШС, 2-орын – «СКК» ЖШС, 3-орын – «Орталық» ЖШС.

Волейбол

 «А» тобы: 1-орын – «Волковгеология» АҚ, 2-орын – «ТТХК» ЖШС, 3-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС.

 «В» тобы: 1-орын – «Байкен U» ЖШС, 2 орын – «Орталық» ӨК» ЖШС,       3 орын – «ӘППАҚ» ЖШС.

Баскетбол

«А» тобы: 1-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС, 2-орын – «Семізбай U» ЖШС, 3-орын – «ТТХК» ЖШС.

«В» тобы: 1-орын  «Катко» БК» ЖШС, 2-орын – «Орталық» ӨК» ЖШС, 3-орын – «Инкай» БК ЖШС.

Бильярд  

«А» тобы: 1-орын – «ТТХК» ЖШС, 2-орын - «Степное КБ» ЖШС, 3-орын – «МАЭК-Қазатомөнеркәсіп» ЖШС.

«В» тобы: 1-орын – «Заречное» БК» ЖШС, 2-орын – «Байкен U» ЖШС, 3-орын – «СКЗ-U» ЖШС.

Пікір қалдыру